Forum Krzyżowa   
         SZUKAJ
DCG      Udział w DCG      Koszt DCG

Udział w Dolnośląskim Certyfikacie Gospodarczym jest odpłatny.
 
Opłata ponoszona przez firmy wyróżnione certyfikatem przeznaczona jest na pokrycie kosztów weryfikacji kandydatów, promocji wyróżnionych firm oraz kosztów związanych z wydaniem DCG.
 
Koszt DCG składa się z dwóch części: kosztu wydania oraz kosztu weryfikacji i promocji. 

Koszt weryfikacji i promocji uzależniony jest od wielkości firmy ustalanej na podstawie zatrudnienia i przychodów firmy. Od opłaty za weryfikację i promocję organizatorzy przewidują system upustów:
- za wyróżnienia ogólnokrajowe lub regionalne (Teraz Polska, Fair Play, Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Dolnośląski Klucz Sukcesu, Solidna Firma…),
- dla posiadaczy certyfikatów ISO lub równoważnych,
- dla spółek giełdowych lub podmiotów gospodarczych posiadających za trzy ostatnie okresy rozliczeniowe sprawozdania finansowe zweryfikowane przez biegłego rewidenta.

Podmioty zainteresowane udziałem w DCG prosimy o przesłanie informacji o firmie (o zatrudnieniu, przychodach i wyróżnieniach, certyfikatach lub innych tytułach uprawniających do skorzystania z upustów) pod adresem dcg@forum.pl. Po otrzymaniu tych danych dokonamy wyceny DCG dla Państwa Firmy.
 

AKTUALNOŚCI

XXIV edycja DCG

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji DCG! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2014 roku....

WIĘCEJ


Najlepsze firmy Dolnego Śląska w Gazecie Wrocławskiej

Szanowni Państwo, poniżej przypominamy cykl publikacji nt. Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego w Gazecie Wrocławskiej....

WIĘCEJ
Copyright © 2009 Dolnoslaskie Forum Polityczne i Gospodarcze Wykonanie: BizzIT