Forum Krzyżowa   
         SZUKAJ
DCG      Laureaci DCG      XVI - XX edycja DCG

XVI edycja DCG
1.     IT Kontrakt Sp. z o.o.
2.     N.T.I Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne
3.     Zakład Produkcyjno-Handlowo-  Usługowy ,,MIRO” Mirosław Grządkowski  
4.     PEBEK Sp. z .o.o.
5.     Chatex Sp. z o.o.
6.     Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych „WAŚ” Józef i Leszek Waś, spółka jawna
7.     Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o.
8.     Krajowy Rejestr Długów. Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
9.     Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bolesławcu
10.   Agencja Ochrony Osób i Mienia OptoScan spółka jawna Mirosław Bąk, Adam Czaplicki
11.   Avista Media Sp. z o.o
12.   US PHARMACIA Sp. z o.o.
13.   WAGO ELWAG Sp. z o.o.
14.   Zespół Uzdrowisk Kłodzkich  S.A.
15.   NEDCON Silesia Sp. z o.o.
16.   Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych „PERTUS” s. c.
17.   Gollwitzer Polska Sp. z o.o.
18.   Magnezyty ,,Grochów” S.A.
19.   ZETO- Świdnica Sp. z o.o.
20.   SEGEPO- REFA Sp. z o.o.
21.   Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.
22.   P.H.U.P. ENAN Andrzej Nowakowski
23.   VIESSMANN Sp. z o.o.
24.   EMPOL Sp.j.
25.   Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe PRI- BAZALT S.A.
26.   PHU Lubinpex Sp. z o.o.
27.   Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
28.   Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD”
29.   Wyższa Szkoła Handlowa
30.   Dolnośląskie Centrum Onkologii- Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
31.   MPEC Serwis Południe Sp. z o.o.
32.   Besta PPHU Export-Import Bernadeta Tomków
33.   INSS-POL Sp. z o.o.
34.   Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.
35.   Polski Holding Medyczny PCZ
36.   Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia ,,Ogorzelec” Sp. z o.o.
37.   Clarena Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
38.   ProGeo sp. z o.o.
39.   STOLPLAST sp. z o.o.
40.   Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu
41.   Fabryka Mebli ,,Bodzio” Bogdan Szewczyk Sp. jawna
42.   FUNAM Sp. z o.o.
43.   Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
44.   Mediator. Ośrodek Szkoleń i Doradztwa Gospodarczego
45.   GIS Partner Sp. z o. o.
46.   Supra Brokers Sp. z o.o.

XVII edycja DCG
 1.Korbank Sp. z o.o.
 2.Dom Maklerski WDM S.A.
 3.Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o.
 4.Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
 5.Holografia Polska s.c.
 6.Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Inżynieryjnych „ZEMAR" Leszek Król S.J.
 7.Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o.
 8.HECTAS Usługi Sp. z o.o.
 9.Centrum Kardiologiczne ,, Pro Corde” Sp. z o.o. 
10.Kancelaria Radców Prawnych CASUS IURIS Sp.j.
11.Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Medinet Sp. z o.o.
12.LG Chem Poland Sp. z o.o.
13.ARCHIKON Architekt Anna Kościuk 
14.Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego
15.Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne „KON-REM” Sp. z o.o.
16.Przedsiębiorstwo Transportowe ,,Eltur- Trans” Sp. z o.o.
17.KRUK S.A.
18.ENERGOSYSTEM Sp. z o.o.
19.Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne ,,ELTUR-SERWIS” Sp. z o.o.
20.Netline Group Sp. z o.o.
21.Umet Sp. z o.o.
22.KEA Spółka jawna Irena i Bogdan Baszak
23."Dozamel" Sp. z o.o. – Zarządca Wrocławskiego Parku Przemysłowego
24.Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa GAZOPROJEKT S.A.

XVIII edycja DCG
 

XIX edycja DCG
  1.    PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. 
  2.    Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. 
  3.    Agencja Ochrony Osób i Mienia OptoScan s.j. Mirosław Bąk, Adam Czaplicki
  4.    HECTAS Usługi sp. z o.o.
  5.    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
  6.    Lean Enterprise Institute Polska
  7.    Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Inżynieryjnych „ZEMAR" Leszek Król S.J.   9.    Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
10.    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „KON-REM"  Sp. z o.o.
11.    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „Eltur-Serwis" Sp. z o.o.
12.    KEA sp. j. Irena i Bogdan Baszak
13.    UMET Sp. z o.o. 

XX edycja DCG
 

1.    Restauracja GRANICA, o.w. APARTAMENTY MIRANDA    
2.    Gama Sp.  z o.o.    
3.    STAUFEN. Doradztwo. Akademia. Inwestycje. Sp. z o.o.    
4.    MBS LOGISTICS Sp. z o.o.    
5.    Agencja Ochrony Pracy i Środowiska S. C. Paweł & Ryszard Pacuła    
6.    Granit Strzegom S.A.
7.    Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie Sp. z o.o.
8.    PKP CARGO Wagon - Jaworzyna Śląska Sp.  z o.o.
9.    Firma Drobiarska Sp.  z o.o.
10.    KGHM Polska Miedź S.A.
11.    TIM S.A.
12.    Sitech Sp. z o.o.
13. Centrum Finansowo-księgowe Ekkom Sp. z o.o.
14. GAMA Dubanowicz Sp. Jawna
15. HS Lubań
16. Piekarnia Familijna Spółka Jawna Elżbieta Kowalczyk Witold Kowalczyk
17. Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. 
18. Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.
19.   ARCHIKON Architekt Anna Kościuk 
20. Gollwitzer Polska Sp. z o.o.
21. EMPOL Sp.j.
22. Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.
23. Magnezyty "Grochów” S.A.
24. SEGEPO- REFA Sp. z o.o.
25.   Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu
26. PHU Lubinpex Sp. z o.o.
27. Besta PPHU Export-Import Bernadeta Tomków 
28. ProGeo Sp. z o.o.
29. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD”
30. INSS-POL Sp. z o.o.
31.   Polski Holding Medyczny PCZ
32. Dolnośląskie Centrum Onkologii, samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej






AKTUALNOŚCI

XXIV edycja DCG

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji DCG! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2014 roku....

WIĘCEJ


Najlepsze firmy Dolnego Śląska w Gazecie Wrocławskiej

Szanowni Państwo, poniżej przypominamy cykl publikacji nt. Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego w Gazecie Wrocławskiej....

WIĘCEJ
Copyright © 2009 Dolnoslaskie Forum Polityczne i Gospodarcze Wykonanie: BizzIT