Forum Krzyżowa   
         SZUKAJ
DCG      Laureaci DCG      XI - XV edycja DCG

XI edycja DCG
1.      „UMET” Sp. z o.o.   
2.      ATS Electro-Lube Polska S.C.         
3.      Zakład Budowy i Dekoracji Stanisław Górecki
4.      Tamir Sp. z o.o.    
5.      ARCHIMEDES S.A.    
6.      Silimpex Sp. z o.o.    
7.      Rokita-Agro S.A.    
8.      Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.
9.      Panda Trzebnica Sp. z o.o. 
10.    PHU "POLERS" A. Kaczmarek i Spółka Spółka Jawna
11.    AKME Sp. z o.o. Zdzisław Wiśniewski    
12.    DOZAMEL Sp. z o.o.    
13.    Gazoprojekt S.A.        
14.    Wyższa Szkoła Handlowa         
15.    WPO ALBA S.A.    
16.    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
17.    Supra Brokers Sp. z o.o.
18.    Work Service S.A.
19.    VKN Polska Sp. z o.o.    
20.    Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST- PARK" Sp. z o.o.
21.    BIPROGEO- PROJEKT Sp. z o.o.    
22.    Centrum Zaopatrzenia Medycznego „Cezal” S.A.
23.    Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.    
24.    EMC Instytut Medyczny S.A.
25.    Fabryka wkładów odzieżowych „Camela”    
26.    HASCO- LEK S.A.
27.    Zakłady Porcelany Stołowej ,, Karolina” Sp. z o.o.
28.    Mirosław Wróbel Sp. z o.o.    
29.    SHH Sp. z o.o.    

XII edycja DCG
1.      JZO Sp. z o.o.  
2.      Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna 
3.      Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu 
4.      WAMAG S.A.
5.      Specjalistyczny Szpital im. Dra Alfreda Sokołowskiego 
6.      Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o. o.
7.      Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego  DACH BUD Sp. z o.o.   
8.      Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych ,, EKO-WOD”
9.      „Petrol” Sp. z o.o.   
10.    ZPB Kaczmarek Sp. z o.o.
11.    Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.  
12.    KGHM CUPRUM sp. z o.o. Centrum Badawczo – Rozwojowe 
13.    INSS-POL Sp. z o.o.   
14.    Polski Holding Medyczny PCZ
15.    VACO Sp. z o.o.  
16.    Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego. Oddział I we W-wiu 
17.    Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu  
18.    Enitra Sp. z o.o.
19.    VIESSMANN Sp. z o.o.
20.    STOLPLAST Sp. z o.o.  
21.    Piekarnia Stanisław Kibało 
22.    Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GINEKOMED Dorota Dobek  
23.    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia "Ogorzelec” Sp. z o.o.
24.    Clarena Polska Sp. z o.o. Sp. K.
25.    ProGeo Sp. z o.o.
26.    ENERGOSYSTEM Sp. z o.o.  
27.    Kret i S-KA Tadeusz Kret 
28.    Spectrum Development Sp z o. o.   
29.    Profit Development S.A.
30.    CWW Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. K.
31.    Besta PPHU Export-Import Bernadeta Tomków
32.     Dent-a-Medical Sp. z o.o.
33.    Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A.
34.    DONAKO S.A. 
35.    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,COMEX” Sp. z o.o.
36.    KEA Spółka jawna  
37.    ELTRON Frank Glasse
38.    Fabryka Mebli ,,Bodzio” Bogdan Szewczyk Sp. J. 
39.    FUNAM Sp. z o.o.
40.    Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne ,,ELTUR-SERWIS” Sp. z o.o.  
41.    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
42.    Mediator. Ośrodek Szkoleń i Doradztwa Gospodarczego   
43.    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BISEK -Adam Bisek 
44.    Cynkownia GALESS Sp. z o.o.   
45.    GIS Partner Sp. z o. o.
46.    Systemy Multimedialne Beata Szczygielska 
47.    Przedsiębiorstwo Budowlane ,, Inter-System” Sp. z o.o.
48.    Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp.j.  
49.    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „VITBIS” Sp. z o. o. 
50.    ZEC Service Sp. z o.o.

XIII edycja DCG
1.      Arad Artur Jackowski
2.      Instal Lubin Sp. z o.o.
3.      ARCHIKON Architekt Anna Kościuk
4.      NetLine Group Sp. z o.o.
5.      Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
6.      Dolnośląska Grupa Apteczna Sp. z o.o.
7.      Magnezyty ,,Grochów” S.A.
8.      "KON-REM" Sp. z o.o. 
9.      KOMSA Polska Sp. z o.o.
10.    POLTEGOR- Instytut. Instytut Górnictwa Odkrywkowego
11.    Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii NZOZ w Szklarskiej Porębie
12.    Przedsiębiorstwo Produkcji Sorbentów i Rekultywacji "Eltur-Wapore" Sp. z o.o.
13.    Przedsiębiorstwo Transportowe ,,Eltur- Trans” Sp. z o.o.
14.    EnergiaPro Gigawat Sp. z o.o.
15.    Dolnośląski Operator Systemu Dystrybucyjnego Sp. z o.o.
16.    Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM- LEGMET Sp. z o.o.
17.    EKO Holding S.A.
18.    KRUK S.A.
19.    Zakład Budowy i Dekoracji Stanisław Górecki
20.    SILIMPEX Sp. z o.o.
21.    Umet Sp. z o.o.
22.    Archimedes Spółka Akcyjna
23.    Sonel S.A.
24.    Dozamel Sp. z o.o. – zarządca Wrocławskiego Parku Przemysłowego
25.    AKME Zdzisław Wiśniewski Sp. z o.o.
26.    Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa GAZOPROJEKT S.A.
27.    Grupa Galess 
28.    MPWiK Sp. z o.o.
29.    Selena S.A.
30.    VKN Polska Sp. z o.o.
31.    Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK"

XIV edycja DCG
  1. P.H.U.P. ENAN Andrzej Nowakowski
  2. GOLLWITZER POLSKA SP. Z O.O.
  3. NEDCON Silesia Sp. z o.o.
  4. Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych „PERTUS” s.c.
  5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „PRI-BAZALT” S.A.
  6. BLACK POINT S.A.
  7. ABC- SERVICE Sp. z o.o. 
  8. ZETO- Świdnica Sp. z o.o.
  9. EMPOL  Ewa Siuba, Mieczysław Siuba Sp.J.
10. SEGEPO- REFA Sp. z o.o.
11. Przedsiębiorstwo Budowlane FILAR Sp. z o.o.
12. HYAB ALUCROM Sp. z o.o.
13. PHU Lubinpex Sp. z o.o.
14. LG Chem Poland Sp. z o.o.
15. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia ,,Ogorzelec” Sp. z o.o.
16. ProGeo Sp. z o.o.
17. ENERGOSYSTEM Sp. z o.o.
18. MIS S.A.
19. STOLPLAST Sp. z o.o.
20. Besta PPHU Export-Import Bernadeta Tomków
21. INSS-POL Sp. z o.o.
22. Polski Holding Medyczny PCZ
23. VACO Sp. z o.o.
24. Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.
25. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych "EKO-WOD"
26. "Petrol" Sp. z o.o.
27. Clarena Polska 
28. MPEC Serwis Północ Sp. z o.o.
29. Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im.E.Biernackiego w Wałbrzychu
30. Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.
31. Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu
32. WAMAG S.A.
33. Mediator. Ośrodek Szkoleń i Doradztwa Gospodarczego
34. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BISEK - Adam Bisek
35. CLOOS Polska Sp. z o.o.
36. GIS Partner Sp. z o.o.
37. ELTRON Frank Glasse
38. KEA Spółka jawna Irena i Bogdan Baszak
39. Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp.J.
40. FUNAM Sp. z o.o.
41. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,COMEX” Sp. z o.o.
42. Fabryka Mebli ,,Bodzio” Bogdan Szewczyk Sp.J.
43. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
44. Supra-Brokers Sp. z o.o. 
45. Przedsiębiorstwo Budowlane ,,Inter-System” Sp. z o.o.

XV edycja DCG
1.   SmartConsulting Jakub Tchórzewski
2.   Przedsiębiorstwo Techniki Wentylacji Klimatyzacji i Deweloperstwa COMEX s.c.
3.   Centrum Kardiologiczne "Pro Corde" Sp. z o.o.
4.   Kancelaria Radców Prawnych CASUS IURIS Sp.J.
5.   Biuro Ochrony ,,Ranger” Sp. z o.o.
6.   Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Medinet Sp. z o.o.
7.   ABC- SERVICE Sp. J.
8.   ARCHIKON Anna Kościuk
9.   Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
10. Netline Group Sp. z o.o.
11. KOMSA Polska Sp. z o.o.
12. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KON-REM Sp. z o.o.
13. Przedsiębiorstwo Transportowe „Eltur- Trans” Sp. z o.o.
14. Przedsiębiorstwo Produkcji Sorbentów i Rekultywacji „Eltur-Wapore” Sp. z o.o.
15. KRUK S.A.
16. Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM- LEGMET Sp. z o.o. 
17. UMET Sp. z o.o.
18. Regionalne Biuro Handlu Zagranicznego SILIMPEX Sp. z o.o.
19. "Dozamel" Sp. z o.o. - Zarządca Wrocławskiego Parku Przemysłowego
20. Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa GAZOPROJEKT S.A.
21. Grupa Galess
22. MPWiK Sp. z o.o.






AKTUALNOŚCI

XXIV edycja DCG

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji DCG! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2014 roku....

WIĘCEJ


Najlepsze firmy Dolnego Śląska w Gazecie Wrocławskiej

Szanowni Państwo, poniżej przypominamy cykl publikacji nt. Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego w Gazecie Wrocławskiej....

WIĘCEJ
Copyright © 2009 Dolnoslaskie Forum Polityczne i Gospodarcze Wykonanie: BizzIT