Forum Krzyżowa   
         SZUKAJ

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku usług medycznych jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej od 1 stycznia 2003 roku. Szpital specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu.
Podstawę działalności Szpitala stanowi Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, w którym leczeni są zarówno pacjenci zgłaszający się w trybie nagłym z powodu doznanych urazów czy też wypadków, jak również chorzy zakwalifikowani do leczenia planowego.Działalność Oddziału wspierają:  Oddziały Rehabilitacyjne, w których chorzy po przebytych zabiegach operacyjnych objęci są kontynuacją leczenia usprawniającego. W oddziałach Rehabilitacyjnych leczeni są pacjenci zarówno w ramach rehabilitacji ogólnoustrojowej jak i neurologicznej oraz oddzial reumatologiczny gdzie hospitalizowani są chorzy w fazie zaostrzenia schorzenia reumatoidalnego. Poza standardową farmakoterapią w Oddziale stosowana jest terapia lekowa w ramach programu terapeutycznego leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczego zapalenia stawów o przebiegu agresywnym.
Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. NZOZ
ul. J.Korczaka 1
58-400 Kamienna Góra    
tel. :+48 75 645 9600     
fax. :+48 75 645 9601
e-mail : dcr@dcrnzoz.com.pl
 

AKTUALNOŚCI

XXIV edycja DCG

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji DCG! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2014 roku....

WIĘCEJ


Najlepsze firmy Dolnego Śląska w Gazecie Wrocławskiej

Szanowni Państwo, poniżej przypominamy cykl publikacji nt. Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego w Gazecie Wrocławskiej....

WIĘCEJ
Copyright © 2009 Dolnoslaskie Forum Polityczne i Gospodarcze Wykonanie: BizzIT