Forum Krzyżowa   
         SZUKAJ
DCG      Laureaci DCG      US PHARMACIA Sp. z o.o.

„US Pharmacia Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze ochrony zdrowia na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Biuro Główne USP znajduje się w Polsce w Warszawie, a siedziba firmy, Wytwórnia Farmaceutyczna i Centrum Logistyczne we Wrocławiu. Grupa USP posiada swoje biura na Litwie, Ukrainie, w Bułgarii, Rumunii i Waszyngtonie.
USP jest niekwestionowanym liderem segmentu OTC polskiego sektora farmaceutycznego. Dotychczas najsil-niejszą pozycję w grupie zajmuje dział produktów bez recepty (OTC), z takimi wiodącymi markami jak Apap, Ibuprom, Gripex, Acatar, Vigor.
Misją US Pharmacia Sp. z o.o. jest bycie pierwszym w odkrywaniu i kształtowaniu potrzeb zdrowotnych konsu-mentów, a poprzez dostarczanie innowacyjnych i godnych zaufania produktów oraz wiedzy, umożliwianie im dokonywania świadomych wyborów dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia.”


US PHARMACIA SP. Z O. O.
50-507 Wrocław
ul. Ziębicka 40
tel.: +48 (71) 373 14 75
fax.: +48 (71) 336 51 23

AKTUALNOŚCI

XXIV edycja DCG

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji DCG! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2014 roku....

WIĘCEJ


Najlepsze firmy Dolnego Śląska w Gazecie Wrocławskiej

Szanowni Państwo, poniżej przypominamy cykl publikacji nt. Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego w Gazecie Wrocławskiej....

WIĘCEJ
Copyright © 2009 Dolnoslaskie Forum Polityczne i Gospodarcze Wykonanie: BizzIT